Kiváló tanulókat és pedagógusokat jutalmaztak a Városházán
2014.06.25. - 17:10 | vaskarika.hu
Dr. Puskás Tivadar, Szombathely Megyei Jogú Város polgármestere az önkormányzat által június 25-én szervezett ünnepségén díjakat adott át az országos tanulmányi versenyeken kimagaslóan szereplő diákoknak és felkészítő tanáraiknak.
Az országos tanulmányi versenyek díjazottjai:
Általános iskola
Paragvári Utcai Általános Iskola:
- Dolgos Nóra 8. b oszt. tanuló az Országos Simonyi Zsigmond nyelvhelyességi verseny 1. helyezettje lett. Felkészítő tanára: Stefanicsné Bőhm Katalin
- Berzsenyi Lili 7. z. oszt. tanuló az Országos Arany János helyesírási és nyelvhelyességi verseny 3. helyezést ért el
- Prikazovics Júlia 7. z oszt. tanuló az Országos Kazinczy szép magyar beszéd versenyen Arany fokozatot ért el. Mindkét tanuló felkészítő tanára: Kiss Zsanett
- Sulyok Botond az Országos Informatikai versenyen 1 helyezést ért el. Felkészítő tanára: Gergácz Gábor
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
- Ernyey Dániel az Öveges József Kárpát-medencei Fizikaversenyen országos 3. helyezést, a Jedlik Ányos Országos fizikaversenyen 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Ernyey Tiborné
- Koltai Kristóf 8. oszt. tanuló az Alapműveleti Matematika versenyen országos 2. helyezést, a Dugonics András matematikai versenyen országos 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Vida Mária
- Péhm Julianna 8. oszt. tanuló az Arany János Magyar versenyen országos 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Domján Péterné
Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola AMI
- Veres Mihaela az Országos Népzenei versenyen 1. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Földesi Jánosné.
Középiskolák:
Hefele Menyhért Építő és Faipari Szakképző Iskola
- Felbert Attila az Országos Euroskill Ácsversenyen 1. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Tóth Árpád József
- Vidos Ádám az Országos Euroskill Ácsversenyen 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Péter Gábor
Szombathelyi Művészeti Szakközépiskola
- Buda Nóra a XVII. Országos Mintázás versenyen 1. helyezést ért el. Felkészítő tanárai: Somogyi Tamás, Veres Gábor
- Kovács Bálint az Országos Blockflőte versenyen 1. helyezést ért el.
- Szovák Petra az Országos Blockflőte versenyen 2. helyezést ért el. Mindkét tanuló felkészítő tanára: Prehoffer Gábor
Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium (Gépipari)
- Szalai Tamás 14. A oszt. tanuló az Országos Auto CAD Szakmai Tanulmányi Versenyen 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Németh Lászlóné
- Szapor Tibor 13.A oszt. tanuló „Charles Babbage" az Országos Auto CAD és Inventor versenyen 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Desits Endre
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
- Tóth Mátyás a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Barczi Péter
Hermann Ottó Szakképző Iskola
- Bazsó Dávid Miklós az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen, Vadász szakon 1. helyezést ért el.
- Márkus Letícia az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen, Vadász szakon 2. helyezést ért el. Mindkét tanuló felkészítő tanára: Bögöti Gábor
- Lukács Detre az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen, Dísznövény szakon 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára:Soós Péter
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
- Czupi Martin a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Király Bernadett
- Szabó Patrik 11. A. oszt. tanuló, aki a Teöreök Aladár tanulói Országos Gépíró Versenyen 1. helyezést, a Nemzetközi Ifjúsági gépíróversenyen Csehországban 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Dériné Horváth Judit
- Szakály Katalin 13.D oszt. tanuló az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Pénzügyi Számviteli ügyintéző szakon országos 2. helyezést ért el. Felkészítő tanárai: Bokor Csaba igazgató, Pékné Vadalma Éva, Pungorné Lakner Katalin, Kulics György
- Viszket Vivien a Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyén Országos 2. helyezést ért el. Felkészítő tanárai: Nagyné Giczi Éva, Kovács-Németh Eszter
Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakképző Iskola és Kollégium
- Bódai Nimród Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2. helyezés, Mikoviny Sámuel Térinformatikai Verseny országos 2. helyezés ért el. Felkészítő tanárai: Bonti Tamás, Csiszár Zoltán, Varga Róbert
- Pungor Eszter Országos Szakmai Tanulmányi versenyen 2. helyezést ért el. Felkészítő tanárai: Angler Miklós, Kovácsné Kalmár Katalin
Oladi Általános Iskola, Középiskola és Szakiskola
- Koszna Júlianna Női Szabó Országos Versenyen 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Némethné Varga Ibolya
Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
- Pataki Júlia 8. b. oszt. tanuló az Arany János Magyar versenyen Országos 1. helyezést ért el.
- Czibók Réka Ágota 8. b. oszt. tanuló az Arany János Magyar versenyen Országos 2. helyezést ért el. Felkészítő tanárai: Nagyné Erőss Rozália, Szauer Ágoston
- Sodics Dominika Eszter az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen Művészettörténetből 1. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Rónaszéki Linda
- Szabó Áron 9. a. oszt. tanuló az Országos Informatikai Versenyen 1. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Dobre Norbert
Új hozzászólás