Képgaléria - Körmendi Napok 2019: főzőverseny a Batthyány-kastély oldalkertjében
2019. augusztus 18. - 14:10 | Büki László 'Harlequin'
Harmincnyolc csapat főzött augusztus 17-én a Batthyány-kastély oldalkertjében, a Körmendi Napok főzőversenyén. A zsűri elé egyaránt íncsiklandozó, kondérban vagy vaslapon készült fogások kerültek, olykor ládafiából előkerülő receptről "lerántva a titkot". Mi kóstoltunk "kannabiszos" disznót, májhabos finomságot, de a nap "főétkezését" a Zoom-Barátok "kisvendéglőjében" ejtettük meg: tárkonyos vadragú levest ettünk kapros túrógombóccal körített mátrai tokánnyal. A vadásztársaságok nagyvonalú és szíves invitálásával sajnos nem tudtunk élni, mivel szervezetünk felmutatta bennünk a "Megtelt" vagy inkább "Eltelt" táblát.
A képek nagy méretben való megtekintéséhez kattintson a választott képre.
Programkereső
Szavazás
Ön mit szeret legjobban a szombathelyi nyárban?
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
Összesen 1948 szavazat






































































