Képgaléria - Mindenki Karácsonya: közel 500 melegételt és ajándékcsomagot osztott szét az egyházmegye a nehéz sorsú emberek között
2023. december 22. - 01:16 | Büki László 'Harlequin'
A Szombathelyi Egyházmegye idén ötödik alkalommal látta vendégül a szerény körülmények között élő családokat, hogy a karácsony hangulatához méltóan megvendégeljék őket. A dr. Székely János megyéspüspök által kezdeményezett 'Mindenki Karácsonya' szeretetvendégségen a Karitász által felkarolt családokat - több mint 500 főt - látta vendégül terített asztal mellett december 21-én délben az egyházmegye.
A képek nagy méretben való megtekintéséhez kattintson a választott képre.








































































































































