Öt forintért a fürdőbe! - A magyar fürdőkben is téma a pedagógusok mozgalma?

2016.02.27. - 00:10

Öt forintért a fürdőbe! - A magyar fürdőkben is téma a pedagógusok mozgalma?

Sárváron február 29. és március 4. között a pedagógusokat - áldozatos munkájuk elismeréseként is - 5 Ft-ért engedik be a gyógyfürdőbe, ugyanakkor azokat a gyerekeket is, akik hétfőn ötöst kapnak az iskolában. Vancsura Miklós, a fürdő igazgatója szerint nem túl szerencsés, hogy a két akciót - „szökjünk el egy fürdőbe” és „nem leszünk suliban” - összevonja a sajtó. A fürdőkre pedig nem vet jó fényt, ha azt a látszatot keltik, asszisztálnak ahhoz, ha a gyerekek nem járnak iskolába.

Ajánlja ismerősének