Öt forintért a fürdőbe! - A magyar fürdőkben is téma a pedagógusok mozgalma?
2016.02.27. - 00:10
Sárváron február 29. és március 4. között a pedagógusokat - áldozatos munkájuk elismeréseként is - 5 Ft-ért engedik be a gyógyfürdőbe, ugyanakkor azokat a gyerekeket is, akik hétfőn ötöst kapnak az iskolában. Vancsura Miklós, a fürdő igazgatója szerint nem túl szerencsés, hogy a két akciót - „szökjünk el egy fürdőbe” és „nem leszünk suliban” - összevonja a sajtó. A fürdőkre pedig nem vet jó fényt, ha azt a látszatot keltik, asszisztálnak ahhoz, ha a gyerekek nem járnak iskolába.
Programkereső
Szavazás
Ön mit szeret legjobban a szombathelyi nyárban?
10% - A Tófürdőt.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
Összesen 1948 szavazat







Ajánlja ismerősének