Jó hírünk van: már csak a finálé van hátra! - X-Faktor 2016 6. élő show

2016.12.11. - 01:00

Jó hírünk van: már csak a finálé van hátra! - X-Faktor 2016 6. élő show

A vége felé közeledve egyre türelmetlenebbül állok ehhez a műsorhoz, mert ha voltak is benne jó pillanatok, sajnos ezekből annyira kevés jutott, hogy már nem is emlékszem egyre sem. Nem lendíti előre a dolgot az az iszonyú nátha, tüsszögés és könnyezés sem, amivel ma a tévé elé ülök, de persze a műsor nem ettől rossz.

Ajánlja ismerősének