Jó hírünk van: már csak a finálé van hátra! - X-Faktor 2016 6. élő show
2016.12.11. - 01:00
A vége felé közeledve egyre türelmetlenebbül állok ehhez a műsorhoz, mert ha voltak is benne jó pillanatok, sajnos ezekből annyira kevés jutott, hogy már nem is emlékszem egyre sem. Nem lendíti előre a dolgot az az iszonyú nátha, tüsszögés és könnyezés sem, amivel ma a tévé elé ülök, de persze a műsor nem ettől rossz.
Programkereső
Szavazás
Ön mit szeret legjobban a szombathelyi nyárban?
10% - A Tófürdőt.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
Összesen 1948 szavazat







Ajánlja ismerősének