Elszállt a gitár és a kabóca, de a Quimby hatalmasat zúzott az MSH-ban
2017.11.25. - 02:50
A Quimby a pénteki koncertjén a szűnni nem akaró problémák viszontagságai között is feltalálta magát, így volt olyan dal, aminek lett egy ritmusgitár-mentes szombathelyi változata, a szervizidőszakot pedig Varga Líviusz stand up estje tette felejthetetlenné.
Programkereső
Szavazás
Ön mit szeret legjobban a szombathelyi nyárban?
10% - A Tófürdőt.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
Összesen 1949 szavazat







Ajánlja ismerősének