Lords of the Organ II. - Rákász Gergely orogonamentő koncertje Olaszfán
2018.08.02. - 00:20
Augusztus 14-én az olaszfai Szent Miklós Katolikus Templomban ad orgonakoncertet Rákász Gergely. A koncert ingyenes, de jótékony célt képvisel: a műemlék templom egyedi orgonájának megmentését.
Programkereső
Szavazás
Ön mit szeret legjobban a szombathelyi nyárban?
10% - A Tófürdőt.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
Összesen 1949 szavazat







Ajánlja ismerősének