Lords of the Organ II. - Rákász Gergely orogonamentő koncertje Olaszfán

2018.08.02. - 00:20

Lords of the Organ II. - Rákász Gergely orogonamentő koncertje Olaszfán

Augusztus 14-én az olaszfai Szent Miklós Katolikus Templomban ad orgonakoncertet Rákász Gergely. A koncert ingyenes, de jótékony célt képvisel: a műemlék templom egyedi orgonájának megmentését.

Ajánlja ismerősének