A Young Boys nyerte a XX. Szélesy József Emléktornát
2020.01.13. - 00:50
Vasárnap új nyertes neve került a jubileumi Szélesy József Emléktorna húszéves történetébe. A Young Boys csapata büntetők után bizonyult jobbnak a Kati Transnál, és elsőként vihette haza az új vándorserleget. A dobogó legalsó fokára a Söröskupak ért fel. A büki csapatok közül a Büki TK I. jutott a legtovább, a 4 közé jutásért a későbbi győztestől kapott ki minimális különbséggel. A nagysikerű jubileumi torna méltó emléket állított az egykori művelődési központ vezető, Szélesy József emlékének.
Programkereső
Szavazás
Ön mit szeret legjobban a szombathelyi nyárban?
10% - A Tófürdőt.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
Összesen 1948 szavazat







Ajánlja ismerősének