Pálfi András kapta a Rolika vándorcipőt a XI. Orient-Tál Jótékonysági Bálon
2020.02.16. - 00:20
Február 14-én a Tóvendéglő emeleti termében immár tizenegyedik alkalommal tárta ki kapuit az Orient-Tál Jótékonysági Bál, amin a jótékonyság szimbólumaként átadták a Rolika vándorcipőt. A szimbolikus relikviát idén Pálfi András kapta. A jótékonykodás mellett orientális táncokban, zenei és látványos táncprodukciókban gazdag kulturális programot is kaptak a bálozók, akiknek a talpalávalót a Tequila zenekar szolgáltatta.
Programkereső
Szavazás
Ön mit szeret legjobban a szombathelyi nyárban?
10% - A Tófürdőt.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
Összesen 1949 szavazat







Ajánlja ismerősének