Pálfi András kapta a Rolika vándorcipőt a XI. Orient-Tál Jótékonysági Bálon

2020.02.16. - 00:20

Pálfi András kapta a Rolika vándorcipőt a XI. Orient-Tál Jótékonysági Bálon

Február 14-én a Tóvendéglő emeleti termében immár tizenegyedik alkalommal tárta ki kapuit az Orient-Tál Jótékonysági Bál, amin a jótékonyság szimbólumaként átadták a Rolika vándorcipőt. A szimbolikus relikviát idén Pálfi András kapta. A jótékonykodás mellett orientális táncokban, zenei és látványos táncprodukciókban gazdag kulturális programot is kaptak a bálozók, akiknek a talpalávalót a Tequila zenekar szolgáltatta.

Ajánlja ismerősének