Útközben - Kereszty Gábor fotótárlata Ikerváron
2025.11.09. - 14:15
Az ikervári Batthyány Lajos Művelődési Házban nyílt meg november 8-án Kereszty Gábor sárvári fotográfus "Útközben" című tárlata. A kiállítást az alkotó és Mórocz Tünde ajánlották az érdeklődők figyelmébe. Közreműködött a Capito Gitárklub.







Ajánlja ismerősének