Nem az a tánc, amiből nem kérsz – Odett és Újvilág Utca a Végállomásban (fotóriport)
2014.03.15. - 18:45
Fiatal előadóké volt a március 14-i péntek este a Végállomás Klubban. Elsőként az Újvilág Utca lépett színpadra. Nem volt könnyű dolguk a közönség megmozgatását illetően, ennek ellenére egy pillanatra sem lankadt a srácok önbizalma, nem is beszélve a kirobbanó lendületükről. Az előzenekar után Odett következett. Az elsőre kicsinek és törékenynek tűnő énekesnőbe annyi hang szorult, hogy szinte beleremegtek a falak. Bár azt ő maga is megjegyezte, hogy a közönség elég családias, ám nem úgy tűnt, hogy ez különösebben zavarba hozta volna. Végig úgy pörgött-forgott a színpadon, mint aki erre született, s néhány dal múlva kiderült, hogy ennek a bájnak még a pénteki fáradtsággal küzdők sem tudnak ellenállni: rájöttek, hogy ez nem az a tánc, amiből nem kérnek.
Programkereső
Szavazás
Ön mit szeret legjobban a szombathelyi nyárban?
42% - A Savaria Karnevált.
7% - A rengeteg fagyizási lehetőséget.
8% - A sok gondozott parkot.
14% - A nyugalmat, amit a város atmoszférája áraszt.
20% - Csak az számít, hogy igazán meleg legyen.
Összesen 1948 szavazat







Ajánlja ismerősének