Belépés:
2011. június 16. 02:30
˝A Mauritán-sivatagban nem járnak jó érzésű emberek. Ha itt valaki elakad, hagyja ott az autót, értékeket és mélyen ássa be...
Tovább
2011. június 14. 07:10
Június 15-én Szombathelyen kerül bemutatásra Badár Sándor és Kőváry Barna filmje, a Magyarok menni Bamako, amelyben egy...
Ön mit szeret legjobban a szombathelyi nyárban?