Rákász Gergely koncertje a Püspöki Palota kertjében
Képgaléria megtekintése2021.09.15. - 07:00 | BLH - Fotók: Varga András
Minden korábbinál színesebb műsorral és exkluzív helyszíneken lép fel Rákász Gergely koncertorgonista a Lords of the Organ sorozattal. Szeptember 14-én ezúttal a szombathelyi Püspöki Palota adott történelmi hátteret Bach, Sosztakovics, Beethoven és Vivaldi csodálatos muzsikájához. A több mint 400 zenebarát a varázslatos dallamok mellett egy ifjú tehetség bemutatkozásának is tanúja lehetett: Kiss Gergő 10 éve tanul orgonán, a hangszerrel 4 évesen ismerkedett meg, jelenleg a győri Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola növendéke. Az estet tűztáncos és torna akrobata bemutatók is színesítették.























































































Új hozzászólás
Korábbi hozzászólások