Az Árpád-házi női szentekre emlékeztek Sárváron (fotósorozattal)
2016.01.22. - 13:00
Az Árpád-házi női szentekre emlékeztek január 20-án a sárvári Szent László Katolikus Iskolában. Az iskolai díszteremben összegyűlt tanulók láthatták Szent Margit, Szent Kinga, Szent Erzsébet és Boldog Gizella életének leghíresebb momentumait.







Ajánlja ismerősének