Westside TSE táncshow az X-Faktor karácsonyi gálán (fotóriport)
Képgaléria megtekintése2010.12.26. - 01:30 | Büki László 'Harlequin'
Az X-Faktor Sztárjainak karácsonyi gáláján lépett fel december 25-én, az Arena Savariában a Westside TSE tánccsoportja. Az egy héttel ezelőtt évzáró gálát prezentáló csapat ismét fergeteges táncshow-val kápráztatta el az aréna közel 4500 fős közönségét.





































Új hozzászólás
Korábbi hozzászólások